Автор: Захар Зіненко
Підбірка п'яти книг, які допоможуть дослідити виборчий процес.
Доки міжнародна спільнота спостерігає за діями новообраного президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, редакція DeTalks склала підбірку книжок про вибори. В них не висвітлені події сьогодення, натомість інформація з них допоможе розібратися з процесом політичних перегонів не лише в Америці, а й в Україні.
“Проти демократії” Джейсона Бреннана
У книжці “Проти демократії” автор ставить під сумнів право на голосування, яке мають усі люди. На думку Бреннана, у більшості країн громадяни не розуміються в політиці, а отже можуть мислити упереджено та робити помилки через малопроінформованість.
Письменник пропонує допускати до виборів лише тих людей, які справді добре розуміються в політиці. У книжці обмірковується, як поєднати демократію з компетентністю виборців, а також пояснено, чому люди скаржаться на політиків після виборів.
“Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців” Вадима Денисенка і Юрія Вишневського
Цільова аудиторія книжки — люди, які цікавиться політичними процесами в Україні. У ній автори розповідають про десять головних законів політики, пояснюють їх на прикладах з історії нашої країни та світу. Так Вадим Денисенко та Юрій Вишневський наочно пояснюють, чому хтось тримається на кріслі понад двадцять років, а хтось — ледве один термін, з якої причини один виборець перемагає у перегонах за владу, а інший — ні.
“Історія президентських виборів у США” Володимира Миленка
Книжка детально розглядає всі президентські вибори в Америці від 1789 року, коли гарантом став Джордж Вашингтон, та до 2024, коли мали б схрестити мечі Дональд Трамп і Джо Байден. На момент виходу рукопису автор ще не знав про те, що 46-й президент і представник демократичної партії вийде зі змагань.
Володимир Миленко аналізує як проходили вибори, хто переміг, з якої причини, і що майбутній президент робив під час свого правління.
“Великий вибух популізму” Джона Б. Джуніса
“Великий вибух популізму” розповідає не про самі вибори, а про те, як під час перегонів з використанням інформаційних технологій можна впливати на сучасне суспільство.
Автор пояснює, як і чому працює популізм — апеляція до простого народу, які слова й прийоми використовують політики в боротьбі за голоси. Зокрема, автор наводить приклади прийомів, які використовував Дональд Трамп, аби стати президентом у 2016 році.
“Шлях до серця виборця. Головна книга до виборчих кампаній, від місцевих до президентських” Еліни Слободянюк
Ця ж книжка розрахована на тих, хто має амбіції стати кандидатом на виборах або бути їхнім організатором. Уся теоретика підкріплена практичними прикладами політичного життя України.
Як зазначає сама авторка, лише цієї книжки не вистачить, аби перемогти на виборах, проте інформація у ній може зробити цей процес простіше.
Поради про те, як проводити Brexit, нові підходи до виборчої кампанії, на прикладі використання Дональдом Трампом і Джозефом Байденом, класичні успішні приклади з минулого — усе це на сторінках “Шляху до серця виборця…”