Спортсмен міг посісти щонайменше 24-те місце, якби не дискваліфікація.
Ярослав Лавренюк не зміг завершити змагання на четвертому етапі Кубка світу зі скелетону, що відбувся 6-го грудня в Альтенберзі, через дискваліфікацію.
На етапі у Німеччині Україну представляли Владислав Гераскевич та Ярослав Лавренюк — наймолодший учасник турніру.
Так, під час першого спуску 17-річний спортсмен посів 25-те місце, показавши результат у 58.71 секунди, що дозволило йому пройти до фінального заїзду.
На другому спуску Ярослав стартував першим і мав зайняти мінімум 24-те місце, але його дискваліфікували через запізнення на свою спробу і відсутність рукавиць під час заїзду.
На попередньому етапі у Китаї 17-річний Ярослав побив свій особистий рекорд і зайняв 22-гу сходинку. На змаганнях же в Альтенберзі це зробив його партнер за збірною Владислав Гераскевич — посів сьому позицію.
Ярослав Лавренюк: що відомо про спортсмена
Ярослав Лавренюк — український скелетоніст з Житомира, який тренується під керівництвом свого батька Сергія Лавренюка та президента Всеукраїнської федерації бобслею та скелетону Михайла Гераскевича.
Міжнародна кар'єра Лавренюка розпочалася у 2021 році на Кубку Європи. Впродовж 2023 року спортсмен виступав на змаганнях в Інсбруку та Пхьончхані, що дозволило йому кваліфікуватися на юнацькі Олімпійські ігри.
У грудні 2023 року дебютував на етапі Кубка світу в Інсбруку, де фінішував 31-м.
У 2024 році здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу серед юніорів та "срібло" на зимових юнацьких Олімпійських іграх.
Також в інтерв'ю для DeTalks Ярослав розповів про скелетон, юнацьку Олімпіаду та проблеми зимового спорту в Україні.
Скелетон: головне про вид спорту
Зимовий олімпійський вид спорту, в якому спортсмен спускається крижаним треком на спеціальних санях, лежачи на животі головою вперед.
Заїзди відбуваються на тій самій трасі, що й у бобслеї, спортсмени розганяють сани, штовхаючи їх на старті, після чого лягають на них у спеціальній позиції.
На Олімпійських іграх змагання проводяться у двох дисциплінах — серед чоловіків та жінок. Переможець визначається за сумою чотирьох заїздів, які проводяться упродовж двох днів.
Назва виду спорту походить від металевих саней, які через свою конструкцію нагадують скелет.